www.hotel-ubytovani.com
 

Hotel EA HOTEL TEREZIÁNSKÝ DVŮR **** ubytování Hradec Králové

 
 
 
Hotel Hradec Králové EA Hotel Tereziánský dvůr - Služba na recepci je 24 hodinHotel Hradec Králové EA Hotel Tereziánský dvůr -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Hradec Králové EA Hotel Tereziánský dvůr - K hotelu přísluší parkovištěHotel Hradec Králové EA Hotel Tereziánský dvůr - disponuje restauracíHotel Hradec Králové EA Hotel Tereziánský dvůr -  je k dispozici připojení na internetHotel Hradec Králové EA Hotel Tereziánský dvůr -  je k dispozici letní terasaHotel Hradec Králové EA Hotel Tereziánský dvůr - disponuje kavárnouHotel Hradec Králové EA Hotel Tereziánský dvůr - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Hradec Králové EA Hotel Tereziánský dvůr - přijímá kreditní karty VISAHotel Hradec Králové EA Hotel Tereziánský dvůr - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Hradec Králové EA Hotel Tereziánský dvůr - přijímá kreditní karty JCBHotel Hradec Králové EA Hotel Tereziánský dvůr - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Hradec Králové EA Hotel Tereziánský dvůr - tenis -poblíž hoteluHotel Hradec Králové EA Hotel Tereziánský dvůr - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Hradec Králové EA Hotel Tereziánský dvůr - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Hradec Králové EA Hotel Tereziánský dvůr - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Hradec Králové EA Hotel Tereziánský dvůr - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Hradec Králové EA Hotel Tereziánský dvůr - na pokojích je telefon
 

Hotel EA HOTEL TEREZIÁNSKÝ DVŮR
Jana Koziny 336, Hradec Králové 50000
Česká Republika
Hotel-Hradec-Kralove-Tereziansky-Dvur@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 5 m/s
Hotel EA Hotel Tereziánský dvůr ubytování Hradec Králové Aktuální počasí skoro zataženo
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel EA HOTEL TEREZIÁNSKÝ DVŮR - ubytování Hradec Králové | Vítejte

 
Hotel Hradec Králové EA Hotel Tereziánský dvůr Hotel EA Tereziánský dvůr je situován v turistickém okruhu zvaném "Pevnost" z období baroka, kde jsou do dnešních dní zachovány pozůstatky historických hradeb. Do historického centra města Hradec Králové se dostanete jen po 5 minutách chůze.

Hotel EA Tereziánský dvůr v Hradci Králové ubytování
Hotel EA Tereziánský dvůr v Hradci Králové poskytuje ubytování v 80-ti plně klimatizovaných pokojích s luxusním designem v elegantní kombinaci červené, černé, zlaté a bílé barvy. Ubytovací kapacita 147 lůžek je rozdělena do jednolůžkových pokojů až po prostorné apartmány s vlastní saunou. Všechny hotelové pokoje jsou klimatizované, luxusně zařízené a vybavené nejmodernějšími LCD televizemi, telefonem, vysokorychlostním připojením k internetu, minibarem a bezpečnostní schránkou včetně moderního zámkového kartového systému s ohledem k úspoře energií. K dispozici jsou také prostorné apartmány s vlastní saunou.

Hotel EA Tereziánský dvůr ubytování v Hradci Králové služby
Hotel EA Tereziánský dvůr v Hradci Králové zve k příjemné relaxaci kde můžete využít elegantní hotelové wellness centrum se saunou, bazénem, Kneippovými lázněmi, vířivkou a vyhřívanými lavicemi a lehátky. Pro pořádání konferencí, kongresů a seminářů má hotel k dispozici velký kongresový sál s kapacitou až 250 osob a 2 menší salonky. Samozřejmostí je nejžádanější kongresová technika a doprovodné gastronomické služby.

Ubytování hotel EA Tereziánský dvůr v Hradci Králové okolí
Milovníky prvorepublikové architektury v Hradci Králové nadchne množství budov navržených architektem Josefem Gočárem, ze starších památek zaujme především chrám sv. Ducha ze 14. století či o dvě století mladší Bílá věž. Pozornost si zaslouží budova muzea, které každý rok pořádá zajímavé výstavy. Netradiční podívanou nabízí Obří akvárium. K dalším zajímavostem patří Hvězdárna s planetáriem, Jiráskovy sady na soutoku Labe a Orlice či možnost paroplavby po Labi.